Kl. I

Wychowawca: mgr Stanisława Szczęch

1. Borkowski Tomasz

2. Buczek Mateusz

3. Czochara Bartłomiej

4. Dul Patryk

5. Guściora Kacper

6. Jarosz Igor

7. Kata Tomasz

8. Klecha Emilia

9. Kwaśnik Adrian

10. Lewicki Dominik

11. Machowska Emilia

12. Marszał Jakub

13. Milczanowski Wiktor

14. Smotryś Mateusz

15. Stój Dominik

 

Kl. II

Wychowawca: mgr Alicja Ślusarczyk

1. Banach Tomasz

2. Bazan Karolina

3. Bednarz Jakub

4. Błądek Karolina

5. Dul Sebastian

6. Kobylarz Michał

7. Kobzda Magdalena

8. Kolański Mikołaj

9. Kopeć Zuzanna

10. Kowal Marta

11. Kozioł Adrian

12. Nowak Magdalena

13. Ofiarowska Amelia

14. Piela Szymon

15. Tetla Bartosz

 

Kl. IIIA

Wychowawca: mgr Stanisława Siorek

1. Barnaś Patrycja

2. Bębynek Kacper

3. Gołąbek Kacper

4. Guściora Klaudia

5. Jarosz Julia

6. Kobylarz Dominika

7. Kopeć Kacper

8. Nowogrodzka Judyta

9. Pielka Karol

10. Pietras Szymon

11. Pistor Kamila

12. Puzio Aleksandra

13. Puzio Edyta

14. Smoleń Karol

15. Tomczyk Aleksandra

16. Wąsik Michał

17. Wyka Klaudia

 

 

Kl. IIIB

Wychowawca: mgr Agnieszka Bajek

1. Bieleń Filip

2. Dąbal Sławomir             

3. Delekta Adrian

4. Figura Ksawery

5. Gołąbek Gabriela

6. Jarosz Kamil

7.  Kuryś Szymon



8. Lipka Olivia

9. Nowogrodzka Aleksandra

10. Pistor Julia

11. Rachwał Wiktor

12. Stolarz Malwina

13.  Wąsik Jakub

 

 

 

 Kl. IV

Wychowawca: mgr Makolus Ewa

1. Bednarz Michał

2. Borkowski Mateusz

3. Dul Kamil

4. Dziadura Karol

5. Dziadura Wiktor

6. Guściora Michał

7. Janik Bartłomiej

8. Jarosz Adrian

9. Kowal Antoni

10. Kućma Mateusz

11. Kuryś Adrian

12. Magdziak Kamil

13. Majchrzak Emilia

14. Marut Blanka

15. Maślach Zuzanna

16. Piela Paweł

17. Sadecki Franciszek

18. Sączawa Bartosz

19. Smotryś Klaudia

20. Szczęch Patrycja

21  Wisz Gabriela

 

 

Kl. V

Wychowawca: mgr Anna Szczęch

1. Barnaś Mateusz

2. Chmura Natalia

3. Cichoń Karolina

4. Czachor Kacper

5. Delekta Anna

6. Dul Damian

7. Dul Fabian

8. Gołąbek Amelia

9. Gołąbek Klaudia

10. Janiec Kamil

11. Jakubowski Bartosz

 

12. Kobylarz Patryk         

13. Kobylarz Wiktoria

14. Kwaśnik Albina

15. Majowicz Kamil

16. Puzio Zuzanna

17. Rachwał Emilia

18. Rębisz Dawid

19. Szwed Aleksandra

20. Szwed Marcin

21  Sączawa Julia

22. Ziętek Jakub

 

Kl. VI

Wychowawca: mgr Alicja Sadecka

1. Bajek Joanna

2. Bednarz Marcin

3. Chrząstek Janusz         

4. Dul Zuzanna

5. Guściora Wiktoria

6. Iskra Dawid

7. Kobylarz Maria

8. Kopeć Daniel

9. Kućma Mateusz

10. Kwaśnik Magdalena

 

11. Leń Małgorzata        

12. Nowak Magdalena

13. Piela Justyna

14. Puzio Jakub

15. Puzio Wiktoria

16. Ryś Marceli

17. Smoleń Jakub

18. Skawinska Dominika

19. Stec Karolina

20. Szczęch Karolina

 

 

Kl. VII

Wychowawca: mgr Robert Kobylarz

1. Bednarz Kamila           

2. Burek Joanna

3. Chrząstek Anna

4. Dul Piotr

5. Janiec Paweł

6. Kata Martyna

7. Kazanecki Marcin

8. Lipka Aldona

9. Majchrzak Kacper

10. Marszał Wiktoria

11. Marut Dagmara

12. Michałczak Bartłomiej

 

13. Puzio Dżesika        

14. Puzio Michał

15. Rędzio Filip

16. Stolarz Łukasz

17. Skawinska Amelia

18. Sudoł Jakub

19. Sudoł Konrad

20. Sudoł Michalina

21. Sudoł Paweł

22. Walkowicz Michał          

23. Wyka Daniel

24. Żak Oliwia