Sukcesy sportowe naszych lekkoatletów

 

       15 września uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej (uczniowie klas VII oraz II i III gimnazjum) w lekkoatletyce na pięknym stadionie MKL Sparta w Stalowej Woli. Awans do finału wojewódzkiego uzyskała Justyna Sudoł w skoku wzwyż zajmując I miejsce (140 cm) i powtarzając sukces sprzed roku. Niewiele do awansu zabrakło Dawidowi Buczek, który również w skoku wzwyż zajął II miejsce oraz sztafecie 4x100 metrów w składzie: Aleksandra Kobylarz, Justyna Sudoł, Michalina Sudoł, Natalia Saj zajęła II miejsce. Sztafeta chłopców w składzie: Dawid Michałczak, Jakub Dziadura, Dawid Buczek oraz Krystian Olszowy pomimo wygrania swojej serii uplasowała się na IV miejscu.


        19 września uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w Powiatowych Igrzysk Dzieci(uczniowie klas IV, V i VI szkoły podstawowej) w lekkoatletyce również na stadionie w Stalowej Woli. Dużym sukces i awans do finału wojewódzkiego uzyskała Justyna Piela w rzucie piłeczką palantową zajmując I miejsce(38 metrów). Niewiele do awansu zabrakło Natalii Chmurze, która w skoku wzwyż zajęła III miejsce, a Dawid Kućma również w skoku wzwyż zajął V miejsce. Bardzo dobre V miejsce uzyskał również Patryk Kobylarz w biegu na 60 metrów. W biegach dłuższych naszą szkołę reprezentowali Julia Sączawa - 600 metrów oraz Mateusz Barnaś - 1000 metrów.
        26 września odbył się Finał Wojewódzki Igrzysk Dzieci w lekkoatletyce w Rzeszowie w którym wystąpiła Justyna Piela w rzucie piłeczką palantową zajmując 26 miejsce (32 metry) na 42 startujących.
         27 września odbył się Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w lekkoatletyce w Rzeszowie w którym wystąpiła Justyna Sudoł. Skacząc wzwyż 140 centymetrów zajęła bardzo wysokie 5 miejsce na 16 startujących.

Powiatowe Zawody w Piłce Nożnej Dziewcząt i Chłopców

Szkół Podstawowych,  

BOJANÓW 2-5.06.2017 r.

       2 czerwca odbyły się Powiatowe Zawody w Piłce Nożnej chłopców na boisku przy Szkole Podstawowej Nr 1 w Bojanowie, do których przystąpiło cztery zespoły. Reprezentacja chłopców w składzie: Dul Piotr, Janiec Paweł, Majchrzak Kacper, Puzio Michał, Rędzio Filip, Stolarz Łukasz, Sudoł Jakub, Sudoł Paweł z klasy VI, Ryś Marcel, Smoleń Jakub z klasy V oraz Barnaś Mateusz, Kobylarz Patryk z klasy IV uplasowali się na III miejscu . Klasyfikacja końcowa turnieju przedstawia się następująco: I miejsce PSP nr 11 w Stalowej Woli, II miejsce PSP w Jastkowicach, III miejsce PSP nr 1 w Bojanowie, IV miejsce PSP w Turbi.

         5 czerwca odbyły się Powiatowe Zawody w Piłce Nożnej dziewcząt na boisku przy Szkole Podstawowej Nr 3 w Stalowej Woli, do których przystąpiło również cztery zespoły. Reprezentacja dziewcząt w składzie: Bednarz Kamila, Lipka Aldona, Marut Dagmara, Żak Oliwia z klasy VI, Puzio Wiktoria, Piela Justyna, Kobylarz Maria, Skawińska Dominika z klasy V zajęły po zaciętej walce I miejsce ustanawiając nowy rekord szkoły. Klasyfikacja końcowa turnieju przedstawia się następująco: I miejsce PSP nr 1 w Bojanowie, II miejsce PSP w Krzakach, III miejsce PSP nr 3 w Stalowej Woli, IV miejsce PSP w Majdanie Zbydniowskim. Oba nasze zespoły prawo gry w zawodach powiatowych uzyskały wygrywając zawody gminne.

 

 

 

 

Powiatowe Zawody w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców
Szkół Podstawowych ANTONIÓW 23.02.2017 r.

 

        Dużym sukcesem zakończył się udział drużyny dziewcząt i chłopców szkoły podstawowej w Zawodach Powiatowych Tenisa Stołowego w Antoniowie. Do zawodów w kategorii dziewcząt przystąpiło pięć szkół, a w kategorii chłopców zagrało cztery zespoły. Naszą szkołę reprezentowali : Wiktoria Marszał i Aldona Lipka oraz Kacper Majchrzak i Daniel Szcześniak. Oba zespoły zajęły II miejsca i zapewniły sobie prawo startu w zawodach rejonowych, które odbędą się w Rudniku nad Sanem w drugiej dekadzie marca. Mocno trzymamy kciuki za kolejne wygrane naszych reprezentantów i awans do finału wojewódzkiego.


Klasyfikacja końcowa dziewcząt:
1.PSP nr 12 w Stalowej Woli
2.PSP nr 1 w Bojanowie
3.PSP Zdziechowice
4.PSP nr 7 w Stalowej Woli
5.PSP Antoniów


Klasyfikacja końcowa chłopców:
1.PSP nr 12 w Stalowej Woli
2.PSP nr 1 w Bojanowie
3.PSP Antoniów
4.PSP nr 7 w Stalowej Woli

 

Rejonowe Zawody w Piłce Ręcznej Szkół Podstawowych

14-15.02.2017 Nisko r.  

 

          14 lutego 2017 roku odbyły się Rejonowe Zawody w Piłce Ręcznej Chłopców Szkół Podstawowych w Zespole Szkół Elektrycznych w Nisku. Naszą szkołę reprezentowali: Mateusz Barnaś, Kamil Janiec, Kamil Majowicz, Patryk Kobylarz z klasy IV, Marcin Bednarz, Dawid Kućma, Jakub Smoleń  z klasy V, Dul Piotr, Paweł Janiec, Kacper Majchrzak, Michał Puzio, Filip Rędzio, Jakub Sudoł, Konrad Sudoł, Paweł Sudoł, Daniel Szcześniak z klasy VI, pod opieką nauczyciela w-f Roberta Kobylarza.Do zawodów przystąpiło cztery drużyny: Bojanów, Chmielów, Nisko i Tarnobrzeg. Pierwszy mecz naszego zespołu zakończył się wysoką przegraną z Tarnobrzegiem 14:2, natomiast w drugim meczu z Niskiem prowadziliśmy już 3:1, jednak mecz zakończył się przegraną 3:5. W ostatnim meczu o trzecie miejsce z Chmielowem padł remis 5:5 i z powodu gorszego bilansu bramkowego zakończyliśmy rywalizację na IV miejscu. Pierwsze miejsce zajęła bezapelacyjnie szkoła z Tarnbrzega, a drugie zespół z Nisko.


         15 lutego 2017 roku odbyły się Rejonowe Zawody w Piłce Ręcznej Dziewcząt Szkół Podstawowych w Zespole Szkół Elektrycznych w Nisku. Naszą szkołę reprezentowały: Amelia Gołąbek, Albina Kwaśnik, Emilia Rachwał z klasy IV, Joanna Bajek, Wiktoria Puzio, Maria Kobylarz, Justyna Piela, Karolina Szczęch, Magdalena Kwaśnik z klasy V, Anna Chrząstek,  Aldona Lipka, Michalina Sudoł, Oliwia Żak, Kamila Bednarz, Wiktoria Marszał z klasy VI, pod opieką nauczyciela w-f Roberta Kobylarza. W zawodach wzięło udział cztery drużyny: Bojanów, Nisko, Skopanie i Tarnobrzeg. Nasz zespół po przegranej z Tarnobrzegiem i Niskiem oraz wygranej ze Skopaniem uplasował się na III miejscu. . Pierwsze miejsce zajęła szkoła z Niska, a drugie zespół z Tarnobrzega. Awansem do półfinału wojewódzkiego premiowane były dwa pierwsze miejsca zarówno u dziewcząt jak i chłopców.

Powiatowe Zawody w Piłce Ręcznej Chłopców Szkół Podstawowych

Stalowa Wola 12.12.2016 r.

 

        13 grudnia 2016 roku odbyły się Powiatowe Zawody w Piłce Ręcznej Chólpców Szkół Podstawowych w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 12 w Stalowej Woli. Naszą szkołę reprezentowali: Mateusz Barnaś, Kamil Janiec, Kamil Majowicz, Patryk Kobylarz z klasy IV, Marcin Bednarz, Dawid Kućma, Jakub Smoleń  z klasy V, Dul Piotr, Paweł Janiec, Kacper Majchrzak, Michał Puzio, Filip Rędzio, Jakub Sudoł, Konrad Sudoł, Paweł Sudoł, Daniel Szcześniak z klasy VI, pod opieką nauczyciela w-f Roberta Kobylarza.
W zawodach wzięło udział trzy drużyny z powiatu stalowowolskiego: Bojanów, Stalowa Wola i Zbydniów.
        Pierwszy mecz naszego zespołu zakończył się wygraną ze Zbydniowem 5:3, natomiast w drugim meczu ze Stalową Wolą po pierwszej połowie było 2:2, a w drugiej połowie przegrywaliśmy już 2:4. Jednak walka do końca i wiara w zwycięstwo się opłaciła. Na minutę przed końcem doprowadziliśmy do remisu 4:4 (taki wynik jednak premiował drużynę gospodarzy ponieważ wygrali ze Zbydniowem 12:3). Chłopcy ze Stalowej po czasie wziętym przez ich trenerkę  zaczęli dłużej rozgrywać piłkę, a nasi próbowali ją przechwycić. Cenne sekundy uciekały, aż wreszcie 10 sekund przed końcem przechwyciliśmy piłkę, z którą przez całe boisko przedzierał się mijając kolejnych zawodników Michał Puzio. W okolicach siódmego metra oddał piękny rzut z wyskoku pod poprzeczkę i równo z syreną końcową mogliśmy cieszyć się ze zwycięstwa. Chłopcy pierwszy raz w historii szkoły podstawowej wygrali zawody powiatowe i awansowali do zawodów rejonowych (zwycięzcy powiatów: m.Tarnobrzeg, tarnobrzeskiego, stalowowolskiego i niżańskiego), które odbędą się w pierwszej dekadzie lutego 2017 roku w Nisku.
        Mocno trzymamy kciuki za kolejne wygrane i awans do półfinału wojewódzkiego !!!

 

 Powiatowe Zawody w Piłce Ręcznej Dziewcząt Szkół Podstawowych

Stalowa Wola 12.12.2016 r.

 

          12 grudnia 2016 roku odbyły się Powiatowe Zawody w Piłce Ręcznej Dziewcząt Szkół Podstawowych w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 12 w Stalowej Woli. Naszą szkołę reprezentowały: Amelia Gołąbek, Wiktoria Kobylarz, Albina Kwaśnik, Emilia Rachwał z klasy IV, Wiktoria Puzio, Maria Kobylarz,Justyna Piela, Karolina Szczęch z klasy V,  Aldona Lipka, Michalina Sudoł, Oliwia Żak, Kamila Bednarz z klasy VI, pod opieką nauczyciela w-f Roberta Kobylarza. W zawodach wzięło udział trzy drużyny z powiatu stalowowolskiego: Bojanów, Stalowa Wola i Zaleszany.
          Nasz zespół wygrał z Zaleszanami dosyć gładko 6:2, natomiast w drugim meczu ze Stalową Wolą przegrywał w drugiej połowie 1:3. Jednak walka do końca opłaciła się i po pięknym rzucie Michaliny Sudoł na minutę przed końcem wyszedł na prowadzenie 4:3 i takim wynikiem się zakończył. Dziewczyny czwarty raz z rzędu awansowały do zawodów rejonowych (zwycięzcy powiatów: m.Tarnobrzeg, tarnobrzeskiego, stalowowolskiego i niżańskiego), które odbędą się w pierwszej dekadzie lutego 2017 roku. Mocno trzymamy kciuki za kolejne wygrane i awans do półfinału wojewódzkiego!!!

 

 

 

Powiatowe Zawody Unihokeja Dziewcząt Szkół Podstawowych
Kłyżów 21.11.2016 r.

 

         21 listopada 2016 roku w Zespole Szkół w Kłyżowie odbyły się Powiatowe Zawody Unihokeja dziewcząt Szkół Podstawowych. W zawodach wzięło udział dziesięć zespołów z naszego powiatu. Drużyny były rozlosowane na trzy grupy.  Naszą szkołę reprezentowały: Aldona Lipka (kapitan), Michalina Sudoł, Wiktoria Marszał, Kamila Bednarz, , Dagmara Marut (bramkarka), Oliwia Żak, Joanna Burek z klasy VI, Joanna Bajek, Anna Chrząstek, Magdalena Kwaśnik , Maria Kobylarz , Wiktoria Puzio z klasy V, Emilia Rachwał, Julia Sączawa z klasy IV. Nasz zespół po bardzo dobrej grze, czterech wygranych i jednej przegranej z zespołem z Kłyżowa 1:0 (przypadkowa bramka samobójcza) zajął  II miejsce. Niewiele zabrakło do powtórzenia sukcesu sprzed roku, kiedy to dziewczyny zajmując I miejsce awansowały do półfinału wojewódzkiego.

 

 

Sztafetowe Powiatowe Zawody w Biegach Przełajowych

10 x 800 metrów

Stalowa Wola 3.10.2016 r.

 

3 października 2016 roku odbyły się Sztafetowe Powiatowe Zawody w Biegach Przełajowych 10x800 metrów w Stalowej Woli. Reprezentacja dziewcząt w składzie: Bajek Joanna, Chmura Natalia, Piela Justyna, Kwaśnik Magdalena, Szczęch Karolina, Bednarz Kamila, Sudoł Michalina, Lipka Aldona, Burek Joanna, Chrząstek Anna  zajęła III miejsce.

Reprezentacja chłopców w składzie:Barnaś Mateusz, Kobylarz Patryk, Dul Piotr, Sudoł Konrad, Sudoł Jakub, Majchrzak Kacper, Michałczak Bartłomiej, Szcześniak Daniel,  zajęła IV miejsce.

 

 

Indywidualne Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce

Rzeszów 27.09.2016 r

 

27 września uczniowie z naszej Publicznej Szkoły Podstawowej wzięli udział w Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Po przejściu etapu powiatowego awans do finału wojewódzkiego uzyskali Aldona Lipka, Paweł Janiec i Michał Puzio (wszyscy VI klasa). Nasi uczniowie pod opieką nauczyciela w-f Tomasza Webera spisali się dobrze i uzyskali wyniki na poziomie jaki prezentowali w zawodach powiatowych. Najlepiej spisał się Paweł Janiec, który w skoku wzwyż uzyskał 7 rezultat. Niewiele gorzej spisała się Aldona Lipka, która zajęła 11 miejsce w rzucie piłeczką palantową. 

  

  

FINAŁ WOJEWÓDZKI W TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

16 maj 2016 r. Nowa Sarzyna

16 maja odbył się Finał Wojewódzki w Tenisie Stołowym - gry drużynowe na hali sportowej MOSiR w Nowej Sarzynie. W zawodach wzięło udział dwanaście zespołów  Reprezentacja chłopców w składzie: Kacper Majchrzak, Daniel Wyka z klasy piątej oraz rezerwowy Konrad Sudoł zajęli IX miejsce. Był to pierwszy występ naszych uczniów na zawodach tej rangi. Chłopcy duże brawa! 

 

 

REJONOWE ZAWODY W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

10-11 maj 2016 r. Rudnik nad Sanem

 

Bardzo dużym sukcesem zakończył się udział uczniów szkoły podstawowej w Zawodach Rejonowych w tenisie stołowym. Reprezentacja chłopców w składzie: Kacper Majchrzak, Daniel Wyka oraz rezerwowy Konrad Sudoł wywalczyli po ciężkich bojach II miejsce  i awans do finału wojewódzkiego. Będzie to pierwszy udział reprezentacji chłopców Naszej Szkoły w finale wojewódzkim i nowy rekord szkoły jeśli chodzi o tenisa stołowego. Chłopcy duże gratulacje!!

Zespół dziewcząt w składzie: Aldona Lipka, Karolina Woś oraz rezerwowa Justyna Piela uplasowały się na VI miejscu.

 

Powiatowe Zawody w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców

Szkół Podstawowych ANTONIÓW 27.04.2016 r.

Bardzo dużym sukcesem zakończył się udział drużyny dziewcząt i chłopców szkoły podstawowej w zawodach powiatowych w tenisie stołowym. Reprezentacja chłopców w składzie: Kacper Majchrzak i Daniel Wyka zajęli I miejsce i awansowali do zawodów rejonowych. Drużyna dziewczyn w składzie: Karolina Woś i Aldona Lipka zajmując II miejsce również zapewniły sobie prawo startu w zawodach rejonowych, które odbędą się w Rudniku nad Sanem. Mocno trzymamy kciuki za kolejne wygrane naszych reprezentantów i awans do finału wojewódzkiego.
 

Rejonowe Zawody w Piłce Ręcznej Dziewcząt Szkół Podstawowych Nisko 29.04.2016 r.

29 kwietnia 2016r. odbyły się Rejonowe Zawody w Piłce Ręcznej Dziewcząt Szkół Podstawowych w Nisku. Naszą szkołę reprezentowały: Maria Kobylarz, Wiktoria Puzio, Justyna Piela, Karolina Szczęch z klasy IV,  Aldona Lipka, Michalina Sudoł, Oliwia Żak, Wiktoria Marszał z klasy V, Wiktoria Dul(bramkarka), Dominika Lebioda, Kornelia Majchrzak, Paulina Piela, Karolina Woś(kapitan), Kinga Czachor z klasy VI, pod opieką nauczyciela w-f Roberta Kobylarza. W zawodach wzięło udział cztery drużyny: Bojanów, Nisko,Skopanie oraz Tarnobrzeg. Nasz zespół po wysokiej wygranej ze szkołą z Tarnobrzega 6:2, remisie z Niskiem 3:3 oraz przegranej ze Szkołą ze  Skopania 1:4 zajął III miejsce, które niestety nie jest premiowane awansem do półfinału wojewódzkiego.

 

 

 Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

1 kwietnia 2016 r. w Zespole Szkół w Stanach odbył się Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - etap gminny.
Celem Turnieju jest podnoszenie kultury społeczeństwa i działanie na rzecz poprawy stanu bezpieczeństwa ruchu drogowego, w tym bezpieczeństwa dzieci i młodzieży szkolnej poprzez:
1. popularyzowanie przepisów i zasad bezpiecznego poruszania się po drogach,
2. kształtowanie partnerskich zachowań wobec innych uczestników ruchu,
3. popularyzowanie podstawowych zasad i umiejętności udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej,
4. popularyzowanie roweru jako środka transportu, a także rekreacji i sportu.

W kategorii szkół podstawowych I miejsce zajęli uczniowie Naszej Szkoły w składzie: Aurelia Ryś, Aleksandra Lewandowska, Marcin Kazanecki i Patryk Puzio. W kategorii szkół gimnazjalnych wygrała szkoła ze Stanów.
Zwycięskie szkoły reprezentowały  Naszą Gminę w etapie powiatowy, który odbył się 6 kwietnia 2016 roku w Stalowej Woli. Obie szkoły uplasowały się na IV miejscach.

 

Powiatowe Zawody w Piłce Ręcznej Dziewcząt Szkół Podstawowych Zaklików 08.12.2015 r.

       8 grudnia 2015 odbyły się Powiatowe Zawody w Piłce Ręcznej Dziewcząt Szkół Podstawowych w Zaklikowie. Naszą szkołę reprezentowały:Joanna Bajek, Maria Kobylarz, Justyna Piela, Karolina Szczęch z klasy IV,  Aldona Lipka, Michalina Sudoł, Oliwia Żak, Kamila Bednarz z klasy V, Wiktoria Dul(bramkarka), Aurelia Ryś, Dominika Lebioda, Kornelia Majchrzak, Paulina Piela, Karolina Woś(kapitan), Kinga Czachor z klasy VI, pod opieką nauczyciela w-f Roberta Kobylarza. W zawodach wzięło udział pięć drużyny z powiatu stalowowolskiego: Bojanów, Stalowa Wola, Pysznica,  Zaklików oraz Zaleszany. Nasz zespół wygrywając trzy mecze zajął pierwsze miejsce i po raz trzeci z rzędu awansował do zawodów rejonowych, które odbędą się w trzeciej dekadzie stycznia 2016 roku. Mocno trzymamy kciuki za kolejne wygrane i awans do półfinału wojewódzkiego!!!

 

 

 

Powiatowe Zawody Unihokeja Dziewcząt Szkół Podstawowych
Kłyżów 04.11.2015 r.

4 listopada 2015 roku w Zespole Szkół w Kłyżowie odbyły się Powiatowe Zawody Unihokeja dziewcząt Szkół Podstawowych. W zawodach wzięło udział dziesięć zespołów z naszego powiatu. Drużyny były rozlosowane na trzy grupy.  Naszą szkołę reprezentowały: Aldona Lipka, Michalina Sudoł, Wiktoria Marszał, Kamila Bednarz, Oliwia Żak z klasy V, Wiktoria Dul (bramkarka), Aurelia Ryś, Kornelia Majchrzak, Paulina Piela, Karolina Woś(kapitan), Kinga Czachor z klasy VI, oraz rezerwowe z klasy IV - Karolina Szczęch, Maria Kobylarz, Wiktoria Puzio,Piela Justyna,  pod opieką nauczyciela w-f pana Roberta Kobylarza. Nasz zespół po bardzo dobrej grze, trzech wygranych i jednym remisie zajął  I miejsce i awansowała do półfinału wojewódzkiego, który odbędzie się w pierwszej dekadzie grudnia. Dziewczyny duże gratulacje!!! Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy i awans do finału wojewódzkiego!!!

 

 

Aktualności sportowe PSP >> Tabela rekordów       

 

INDYWIDUALNE POWIATOWE MISTRZOSTWA

SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJALNYCH W LEKKOATLETYCE

STALOWA WOLA 21.09.2015 r.

Podczas zawodów lekkoatletycznych na szczeblu  powiatowym uczniowie naszej szkoły pokazali się z bardzo dobrej strony stając na podium aż ośmiokrotnie.
Szkoła podstawowa:
II miejsce - bieg na 60 m - Sudoł Michalina (awans do finału wojewódzkiego w Rzeszowie)
Gimnazjum:
I miejsce – rzut oszczepem – Szczęch Aleksandra (awans do finału wojewódzkiego w Rzeszowie)
II miejsce- skok wzwyż – Szot Wiktoria
III miejsce- skok wzwyż – Sudoł Justyna
II miejsce – bieg na 600 m – Buczek Sylwia
III miejsce- skok wzwyż – Pełka Krzysztof
III miejsce – bieg na 300 m – Baran Filip
III miejsce – sztafeta chłopców 4x100 m - Pełka Krzysztof, Baran Filip, Rędzio Krystian i Sudoł Krzysztof.

Finał wojewódzki dla szkół podstawowych odbędzie się 29 września, a dla gimnazjów 30 września na stadionie lekkoatletycznym Uniwersytetu Rzeszowskiego.

 

 

 

 

Mistrzostwa Województwa w Biegach Rozstawnych

Festiwal Sztafet - Rzeszów 20.05.2015 r.

Duży sukces odniosła drużyna dziewcząt ze szkoły podstawowej zajmując III miejsce w województwie podczas
festiwalu sztafet w Rzeszowie. Dziewczyny startowały w "sztafecie szwedzkiej” w składzie: Kornelia Majchrzak (100m), Aleksandra Kobylarz (200m),
Paulina Piela (300m), Justyna Sudoł (400m). Chłopcy zajęli miejsce tuż za podium.
Dziewczyny z gimnazjum zajęły VI miejsce, a chłopcy uplasowali się na miejscu VII.

 

 

 

Zawody Powiatowe w Piłce Nożnej Dziewcząt Szkół Podstawowych
21 maj 2015 r. Stalowa Wola

 

        21 maja odbyły się Powiatowe Zawody w Piłce Nożnej dziewcząt na boisku przy
Szkole Podstawowej Nr 3 w Stalowej Woli, do których przystąpiło cztery zespoly .Reprezentacja dziewcząt w
składzie: Czachor Anna, Dziadura Gabriela, Kołodziej Wiktoria,Sudoł Justyna (kapitan) z klasy VI, Karolina Woś, Ryś Aurelia, Dul Wiktoria (bramkarka), Majchrzak Kornelia, Lebioda Dominika, Czachor Kinga z klasy V, oraz Lipka Aldona, Sudoł Michalina, Marszał Wiktoria zajęły po zaciętej walce II miejsce.Klasyfikacja końcowa turnieju przedstawia się następująco: I miejsce - PSP w Pysznicy, II miejsce PSP nr 1 w Bojanowie, III miejsce PSP nr 3 w Stalowej Woli, IV miejsce PSP w Turbii.

 

 

Rejonowe Zawody w Tenisie Stołowym Chłopców

Szkół Podstawowych

19 marca 2015 r. Rudnik nad Sanem

        Dużym sukcesem zakończył się udział uczniów szkoły podstawowej w Zawodach Rejonowych w tenisie
stołowym. W zawodach wzięło udział osiem drużyn. Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Dawid Jaskot i Krystian Szczęch oraz rezerwowi Tomasz Bartman, Kacper Majchrzak wywalczyła IV miejsce. Chłopcy gratulacje za walkę do końca!

 

Powiatowe Zawody w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców

Szkół Podstawowych ANTONIÓW 06.03.2015 r.


        Dużym sukcesem zakończył się udział drużyny chłopców szkoły podstawowej w zawodach powiatowych w tenisie stołowym. Reprezentacja chłopców w składzie:Tomasz Bartman, Krystian Szczech oraz rezerwowy Dawid Jaskot zajęli II miejsce i awansowali do zawodów rejonowych. Drużyna dziewczyn w składzie: Karolina Woś, Justyna Sudoł oraz rezerwowa Kinga Czachor uplasowała się na V miejscu. Mocno trzymamy kciuki za kolejne wygrane chłopców i awans do finału wojewódzkiego.

 

Rejonowe Zawody w Piłce Ręcznej Dziewcząt Szkół Podstawowych

Nisko 04.03.2015 r.

       4 marca 2015 odbyły się Rejonowe Zawody w Piłce Ręcznej Dziewcząt Szkół Podstawowych w Nisku. Naszą szkołę reprezentowały: Kamila Bednarz, Aldona Lipka, Michalina Sudoł, Wiktoria Marszał, Oliwia Żak z klasy IV, Wiktoria Dul, Paulina Piela, Karolina Woś z klasy V, Anna Czachor, Katarzyna Bednarz (bramkarka), Gabriela Dziadura, Iskra Martyna,Aleksandra Kobylarz, Wiktoria Kołodziej, Sylwia Kruk, Justyna Sudoł (kapitan) z klasy VI pod opieką nauczyciela w-f Roberta Kobylarza. W zawodach wzięło udział trzy drużyny: Bojanów, Nisko i Tarnobrzeg. Nasz zespół przegrał zdecydowanie z Niskiem 6:11 oraz minimalnie z Tarnobrzegiem 9:10 i odpadł z dalszych rozgrywek.Tak to czasem w sporcie bywa, że nie zawsze się wygrywa.

 

Powiatowe Zawody w Piłce Ręcznej Dziewcząt Szkół Podstawowych

Zaklików 11.12.2014 r.

 

        11 grudnia 2014 odbyły się Powiatowe Zawody w Piłce Ręcznej Dziewcząt Szkół Podstawowych w Zaklikowie. Naszą szkołę reprezentowały: Aldona Lipka i Michalina Sudoł z klasy IV, Wiktoria Dul, Aurelia Ryś, Kornelia Majchrzak, Paulina Piela, Karolina Woś z klasy V, Anna Czachor, Katarzyna Bednarz(bramkarka), Gabriela Dziadura(kapitan), Iskra Martyna,Aleksandra Kobylarz, Wiktoria Kołodziej, Sylwia Kruk z klasy VI pod opieką nauczyciela w-f Roberta Kobylarza. W zawodach wzięło udział trzy drużyny z powiatu stalowowolskiego: Bojanów, Stalowa Wola i Zaklików. Nasz zespół wygrywając wszystkie mecze zajął bezapelacyjnie pierwsze miejsce i po raz drugi z rzędu awansował do zawodów rejonowych, które odbędą się w trzeciej dekadzie stycznia 2015 roku. Warty podkreślenia jest fakt, że nasz zespół zagrał bez kontuzjowanej podstawowej bramkarki Klaudii Puzio oraz Justyny Sudoł (kapitan z zawodów gminnych). Mocno trzymamy kciuki za kolejne wygrane i awans do półfinału wojewódzkiego!!!

 

Powiatowe Zawody w Piłce Ręcznej Chłopców Szkół Podstawowych
Stalowa Wola 05.12.2014 r. 

5 grudnia 2014r. odbyły się Powiatowe Zawody w Piłce Ręcznej Chłopców  Szkół Podstawowych w PSP nr 12 w Stalowej Woli. Naszą szkołę reprezentowali: Janiec Paweł, Majchrzak Kacper, Puzio Michał, Rądzio Filip, Sudoł Jakub z klasy IV, Borkowski Kamil, Dziadura Jakub, Olszowy Krystian z klasy V, Bartman Tomasz, Buczek Dawid, Leń Michał, Michałczak Dawid, Kotwica Maksymilian, Szczęch Krystian (bramkarz) oraz Wilk Łukasz (kapitan drużyny). Nasz zespół zajął III miejsce, a prawo startu uzyskał wygrywając Zawody Gminne w Zespole Szkół w Stanach 24 listopada 2014 roku.

 

INDYWIDUALNE WOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

W LEKKOATLETYCE RZESZÓW 30.09.2014 r. 

Bardzo dużym sukcesem zakończył się udział uczennic szkoły podstawowej w skoku wzwyż.W kategorii dziewcząt I miejsce wywalczyła Justyna Sudoł z wynikiem 135 cm (nowy rekord szkoły), a tuż za nią II miejsce zajęła Aleksandra Kobylarz. W kategorii chłopców naszą szkołę reprezentowali Maksymilian Kotwica i Dawid Buczek.Nasi uczniowie prawo startu w finale wojewódzkim zapewnili sobie zajmując I i II miejsca na zawodach powiatowych w Stalowej Woli.  
 
 
 
 
 
ZAWODY POWIATOWE DZIEWCZĄT SZKÓŁ PODSTAWOWYCH 

28 maj 2014 r. Stalowa Wola

28 maja odbyły się Powiatowe Zawody w Piłce Nożnej na boisku Orlik przy Szkole podstawowej Nr 7 w Stalowej Woli.Reprezentacja dziewcząt w składzie: Magdalena Bajek, Wiktoria Szot, Aleksandra Puzio, Patrycja Rzucidło z klasy szóstej, Gabriela Dziadura, Aleksandra Kobylarz, Justyna Sudoł z klasy piątej, oraz Karolina Woś z klasy czwartej zajęły III miejsce.

 

 


FINAŁ WOJEWÓDZKI W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

6 maj 2014 r. Nowa Sarzyna

6 maja odbył się Finał Wojewódzki w Tenisie Stołowym - gry drużynowe na hali sportowej MOSiR w Nowej Sarzynie. Wzawodach wzięło udział dwanaście zespołów: SP Nr Jamy, SP Korzeniów, SP Nr 7 Krosno, SP Nr 15 Krosno, SP Rzepędz, SP Nr 2 Izdebki, SP Kąkolówka, SP Wólka Łętowska, SP Urzejowice, SP Nr 4 Przemyśl, Nr 12 Stalowa Wola oraz

SP Nr 1 w Bojanowie. Reprezentacja dziewcząt w składzie: Magdalena Bajek, Wiktoria Szot z klasy szóstej oraz rezerwowa Karolina Woś z klasy czwartej zajęły IX miejsce. Był to pierwszy występ naszych uczniów na zawodach tej rangi. Dziewczyny duże brawa!

 

 

FINAŁ WOJEWÓDZKI "Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU"

UCZNIÓW KLAS III

11 kwietnia 2014 r. Stalowa Wola

11 kwietnia 2014 odbyły się w Stalowej Woli Finał Wojewódzki Turnieju Piłkarskiego "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku". Naszą szkołę reprezentowały: Marysia Kobylarz, Justyna Piela i Wiktoria Puzio, Joanna Bajek z klasy II, Wiktoria Marszał, Michalina Sudoł, Kamila Bednarz, Oliwia Żak, Aldona Lipka oraz Martyna Kata z klasy III, które wygrywając 26 marca etap powiatowy zapewniły sobie grę w finale wojewódzkim. Chłopcom niewiele brakło do awansu. W zawodach wzięło udział 11 drużyn w kategorii dziewcząt. Nasz zespół uplasował się na VI pozycji.
…Turniej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” organizowany dotychczas dla dzieci do lat 10, był największą  piłkarską imprezą w tej kategorii wiekowej w Europie. Do ostatniej XIII edycji zgłoszonych zostało 185 tys. dziewcząt i chłopców. Skala Turnieju oraz formuła i wysoki poziom sportowy rozgrywek sprawiają, że w trakcie czternastoletniej historii Turnieju zagrało w nim wielu obecnych reprezentantów Polski, różnych kategorii wiekowych: Marcin Kamiński, Piotr Zieliński, Bartosz Salamon, Tomasz Kędziora, Bartosz Bereszyński, Gracjan Horoszkiewicz, Igor Łasicki, Karol Żwir, Filip Jagiełło, Michał Bartkowiak oraz Paulina Dudek… (źródło:http://zpodworkanastadion.pl/)


 

 

REJONOWE ZAWODY W TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

3 kwietnia 2014 r. Rudnik nad Sanem


Dużym sukcesem zakończył się udział uczniów szkoły podstawowej w Zawodach Rejonowych w tenisie
stołowym. W kategorii chłopców w zawodach wzięło udział osiem zespołów: SP Nr 4 Tarnobrzeg, SP Nr 11 Tarnobrzeg, SP Alfredówka, SP Nr 2 Gorzyce, SP Nr 12 Stalowa Wola, SP Wólka Tanewska, SP Dąbrówka oraz  SP Nr 1 w Bojanowie. Reprezentacja chłopców w składzie: Jakub Pawłowski i Michał Święty wywalczyła III miejsce  i ustanowiła nowy rekord sportowy szkoły. Awans do finału wojewódzkiego był bardzo blisko. Chłopcy duże gratulacje!


 

Rejonowe ZAWODY W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

2 kwietnia 2014 r. Rudnik nad Sanem

 

Bardzo dużym sukcesem zakończył się udział uczennic szkoły podstawowej w Zawodach Rejonowych w tenisie stołowym.W kategorii dziewcząt w zawodach wzięło udział osiem zespołów: SP Nr 4 Tarnobrzeg, SP Nr 10 Tarnobrzeg, SP Sokolniki, SP Nr 2 Gorzyce, SP Nr 12 Stalowa Wola, SP Wólka Tanewska, SP Dąbrówka oraz  SP Nr 1 w Bojanowie. Reprezentacja dziewcząt w składzie: Magdalena Bajek i Wiktoria Szot wywalczyły po ciężkich bojach II miejsce  i awans do finału wojewódzkiego. Będzie to pierwszy udział reprezentacji Naszej Szkoły w finale wojewódzkim i nowy rekord szkoły jeśli chodzi o tenisa stołowego. Dziewczyny duże gratulacje!!

 

POWIATOWE ZAWODY W TENISIE STOŁOWYM DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

13 marca 2013 r.  ANTONIÓW


Dużym sukcesem zakończył się udział uczniów szkoły podstawowej w zawodach powiatowych w tenisie stołowym. Reprezentacja chłopców w składzie:Michał Święty i Jakub Pawłowski zajęła I miejsce. Natomiast drużyna dziewczyn w składzie: Magdalena Bajek i Wiktoria Szot  zakończyła rywalizację na drugim miejscu. Obie drużyny awansowały do zawodów rejonowych, które odbędą się pod koniec marca 2014 r. Mocno trzymamy kciuki za kolejne wygrane i awans do finału wojewódzkiego.


 

 

Półfinał Wojewódzki w Piłce Ręcznej Dziewcząt Szkół Podstawowych

Żyraków 4.03.2014 r.

4 marca 2014 odbył się Półfinał Wojewódzki w Piłce Ręcznej Dziewcząt Szkół Podstawowych w Żyrakowie. Naszą szkołę reprezentowały: Dominika Lebioda, Aurelia Ryś i Karolina Woś z klasy IV, Anna Czachor, Gabriela Dziadura, Aleksandra Kobylarz, Klaudia Puzio i Justyna Sudoł z klasy V, Magdalena Bajek, Agnieszka Karbarz, Aleksandra Puzio, Patrycja Rzucidło, Wiktoria Szot i Małgorzata Wyka z klasy VI pod opieką nauczyciela w-f Roberta Kobylarza. W zawodach wzięło udział cztery drużyny : Bojanów, Dzikowiec, Nisko i Żyraków. Nasz zespół rozegrał dwa mecze z Żyrakowem i Dzikowcem, niestety obydwa przegrane i uplasował się na IV miejscu. Pomimo przegranej udział w półfinale wojewódzkim jest istotnym osiągnięciem sportowym.


 

 

 

Rejonowe Zawody w Piłce Ręcznej Szkół Podstawowych Dziewcząt

Nisko 13.02.2014 r.

13 lutego 2014 odbyły się Rejonowe Zawody w Piłce Ręcznej Szkół Podstawowych Dziewcząt w Nisku. Naszą szkołę reprezentowały: Dominika Lebioda, Aurelia Ryś i Karolina Woś z klasy IV, Anna Czachor, Gabriela Dziadura, Iskra Martyna,Klaudia Puzio i Justyna Sudoł z klasy V, Magdalena Bajek, Agnieszka Karbarz, Aleksandra Puzio, Patrycja Rzucidło, Wiktoria Szot i Małgorzata Wyka z klasy VI pod opieką nauczyciela w-f Roberta Kobylarza. W zawodach wzięło udział trzy drużyny : Bojanów, Nisko, Skopanie. Nasz zespół wygrał 4:1 ze Szkołą w Skopaniu i minimalnie przegrał ze Szkołą nr 5 w Nisku 4:3. Zajmując II miejsce awansował do półfinału wojewódzkiego, który odbędzie się w pierwszej dekadzie marca 2014 roku. Brawo dziewczyny!!!

 

II Powiatowy turniej reprezentacji gmin w mini koszykówce chłopców.


29 listopada 2013 roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Stalowej Woli odbył się Powiatowy turniej reprezentacji gmin w mini koszykówce
chłopców szkół podstawowych.

Reprezentacja chłopców w składzie:Bartman Tomasz, Buczek Dawid, Kata Kacper, Lebioda Artur, Szczęch Krystian, Puzio Dawid po przegranej z Zaklikowem oraz wygranej z Pysznicą uplasowała się na III miejsce.

 


 

 

Powiatowe Zawody w Piłce Ręcznej Szkół Podstawowych

Zaklików 06.12.2013 r.

6 grudnia 2013 odbyły się Powiatowe Zawody w piłce ręcznej szkół podstawowych w Zaklikowie. Naszą szkołę reprezentowały: Dominika Lebioda i Karolina Woś z klasy IV, Anna Czachor, Gabriela Dziadura, Iskra Martyna,Aleksandra Kobylarz , Klaudia Puzio i Justyna Sudoł z klasy V, Magdalena Bajek, Agnieszka Karbarz, Aleksandra Puzio, Patrycja Rzucidło, Wiktoria Szot i Małgorzata Wyka pod opieką nauczyciela Roberta Kobylarza. W zawodach wzięło udział pięć drużyn z powiatu stalowowolskiego : Bojanów, Krzaki, Stalowa Wola, Zaklików i Zbydniów. Nasz zespół wygrywając wszystkie mecze zajął bezapelacyjnie pierwsze miejsce i awansował do zawodów rejonowych, które odbędą się w drugiej dekadzie lutego 2014 roku. Mocno trzymamy kciuki za kolejne wygrane i awans do półfinału wojewódzkiego.

 


 

 

Powiatowe Zawody Unihokeja Chłopców Szkół Podstawowych

Pysznica 28.10.2013 r.

 

28 października 2013 roku w Zespole Szkół w Pysznicy odbyły się Powiatowe Zawody Unihokeja Chłopców Szkół Podstawowych. W zawodach wzięło udział dziesięć zespołów z naszego powiatu. Drużyny były rozlosowane na trzy grupy. Zwycięzcy grup grali systemem "każdy z każdym" o miejsca I -III. 

Reprezentacja chłopców w składzie:Bartman Tomasz, Buczek Dawid, Kata Kacper, Lebioda Artur, Leń Dominik,  Piela Mateusz, Puzio Dawid wygrała swoja grupę i po remisie 1:1 z Szkołą w Krzakach oraz przegraną z Pysznicą 1:0 zajęła II miejsce. Niewiele brakło do powtórzenia sukcesu z przed roku, kiedy to reprezentacja chłopców naszej szkoły zajmując I miejsce awansowała do półfinału wojewódzkiego w Dębicy.

 

 

***

 

Sztafetowe Powiatowe Zawody w Indywidualnych Biegach Przełajowych 10x800 metrów

Stalowa Wola 23.10.2013 r.

 

 

23 października 2013 roku odbyły się Sztafetowe Powiatowe Zawody w Indywidualnych Biegach Przełajowych 10x800 metrów w Stalowej Woli. Reprezentacja dziewcząt w składzie: Bajek Magdalena, Dul Paulina, Karbarz Agnieszka,Winogrodzka Natalia, Wyka Małgorzata, Kobylarz Aleksandra, Kołodziej Wiktoria, Sudoł Justyna, Pitak Patrycja, Piela Paulina zdobyła I miejsce.

Reprezentacja chłopców w składzie:Bartman Tomasz, Buczek Dawid, Michałczak Dawid, Leń Michał, Leń Dominik, Pawłowski Jakub, Piela Mateusz, Piela Michał, Sudoł Przemysław, Szczęch Bartłomiej zajęła III miejsce.

 

***

Powiatowe Zawody w Indywidualnych Biegach Przełajowych

11.10.2013 r.

 

 

11 października 2013 roku odbyły się Powiatowe Zawody w Indywidualnych Biegach Przełajowych w Stalowej Woli. Naszą szkołę reprezentowali: Dul Paulina, Piela Paulina, Sudoł Justyna, Woś Karolina, Bartman Tomasz, Borkowski Kamil, Kowal Tomasz, Stolarz Michał, Sudoł Przemysław. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Paulina Piela, która zajęła I miejsce w biegu na 500 metrów oraz Justyna Sudoł - III miejsce w biegu na 1000 metrów. Obie uczennice awansowały do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 17 października w Kolbuszowej.

 

 

 

***

 

Powiatowe Zawody Lekkoatletyczne

Stalowa Wola 25.09.2013

 

 

Uczniowie Szkoły Podstawowej, którzy zajęli wysokie miejsca w Powiatowych Zawodach Lekkoatletycznych w Stalowej Woli 25 września 2013 r. i zakwalifikowali się do finału wojewódzkiego w Rzeszowie. Od lewej: Justyna Sudoł - II miejsce w biegu na 600 metrów, Przemysław Sudoł - III miejsce w skoku wzwyż, Wiktoria Szot - III miejsce w skoku wzwyż.

***

 

12 marca 2013 roku reprezentacja dziewcząt w składzie: Aleksandra Szczęch, Wiktoria Szot zajęły III miejsce na Zawodach Powiatowych Szkół Podstawowych w Antoniowie. Drużyna chłopców w składzie Krzysztof Pełka, Kamil Stolarz zajęła II miejsce i awansowała na zawody rejonowe, które odbędą się 18 kwietnia w Rudniku nad Sanem. Mamy nadzieję na awans do finału wojewódzkiego i mocno trzymamy kciuki za naszych reprezentantów.

***