Stypendia za wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe

za II półrocze roku szkolnego 2016/2017

otrzymali:

 

  1. Lewandowska Aleksandra – kl. I A– średnia ocen 5,13
  2. Majchrzak Kornelia - kl. I B - średnia ocen 5,07
  3. Sudoł Justyna – kl. II A – wyniki w nauce – średnia 5,06 ; osiągnięcia sportowe – V m. w woj. piłka ręczna 
  4. Bartman Tomasz - kl. II B - wyniki w nauce – średnia 5,24
  5. Sądej Bartłomiej - kl. III A - wyniki w nauce – średnia 5,33; wysokie wyniki na egzaminie gimnazjalnym
  6. Sudoł Przemysław - kl. III A - wyniki w nauce – średnia 5,17; finalista woj. konkursu z geografii organizowanego przez KO w Rzeszowie
  7. Julia Sadecka - kl. III A - wyniki w nauce – średnia 5,33; osiągnięcia sportowe – V m. w woj. piłka ręczna
  8. Szot Wiktoria - kl. III B - wyniki w nauce – średnia 5,28; osiągnięcia sportowe – V m. w woj. piłka ręczna
  9. Pitak Wioletta - kl. III A - osiągnięcia sportowe – V m. piłka ręczna w woj.
  10. Dul Paulina kl. III A - osiągnięcia sportowe – V m. piłka ręczna w woj.
  11. Sudoł Sylwia kl. III A - osiągnięcia sportowe – V m. piłka ręczna w woj.
  12. Dziadura Sandra kl. III A - wyniki w nauce - średnia 5,00; osiągnięcia sportowe – V m. w woj. piłka ręczna
  13. Puzio Aleksandra kl. III B - osiągnięcia sportowe – V m. piłka ręczna w woj.
  14. Puzo KLaudia kl. II B - osiągnięcia sportowe – V m. piłka ręczna w woj.

 

Stypendia za wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe

za I półrocze roku szkolnego 2016/2017

otrzymali:

 

  1. Lewandowska Aleksandra – kl. I A– średnia ocen 5,11
  2. Sudoł Justyna – kl. II A– średnia ocen 4,98; osiągnięcia sportowe IV m. w woj.
  3. Bartman Tomasz – kl. II B– średnia ocen 5,16
  4. Sądej Bartłomiej –kl. III A– średnia ocen 4,95;II etap konkursu z geografii organizowanego przez KO w Rzeszowie
  5. Sudoł Przemysław – kl. III A – średnia ocen 4,83; III etap konkursu z geografii organizowanego przez KO w Rzeszowie

 

Stypendia za wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe

za II półrocze roku szkolnego 2015/2016

otrzymali:

 

1. Cichoń Dariusz – kl. III B– średnia ocen 5,27
2. Szczęch Aleksandra – kl. III B– średnia ocen 5,27
3. Sudoł Krzysztof – kl. III A– średnia ocen 4,93
4. Sądej Bartłomiej –kl. II A– średnia ocen 5,24
5. Szot Wiktoria – kl. II B – średnia ocen 5,24
6. Bartman Tomasz – kl. I B – średnia ocen 5,07
7. Kobylarz Aleksandra – kl. I A – średnia ocen 5,13

 

 

 

Jednorazowe Stypendium Rady Rodziców

za wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe

w roku szkolnym 2015/2016

otrzymali:

 

1. Cichoń Dariusz – kl. III B
2. Sudoł Krzysztof – kl. III A
3. Szczęch Aleksandra – kl. III B