I miejsce w wojewódzkim konkursie językowym.

     9 marca 2018 roku uczniowie Zespołu Szkół w Bojanowie w składzie: Amelia Skawińska, Aleksandra Lewandowska i Tomasz Bartman zajęli I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Języka Angielskiego „Języki Integrują”, który już od ośmiu lat odbywa się w Jeżowem. Nasza drużyna osiągnęła najwyższy rezultat spośród 12 szkół z okolicznych powiatów ( niżański, stalowowolski i rzeszowski). Okazaliśmy się lepsi od gimnazjalistów i uczniów klas VII SP z Kamienia, Nowosielca, Jarocina, Jeżowego, Starego Nartu, Grobli, Ulanowa, Wólki Łętowskiej, Łętowni, Górna i Cholewianej Góry. W konkursie uzyskaliśmy wynik 96%, co sprawiło że nasza konkurencja była bezsilna.
      W nagrodę otrzymaliśmy cenne upominki i pamiątkowe dyplomy, które wręczyli : Starosta niżański: Pan Robert Bednarz (na zdjęciu pierwszy z lewej) oraz Dyrektor ZS w Jeżowem Pan Stanisław Haduch (pierwszy z prawej).

 

Gratulacje !!!!

 

Nauczyciel języka angielskiego: Paweł Jodłowski