Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Chłopców ,Stalowa Wola 21.02.2018 r

        Reprezentacja chłopców z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. ks. J. Popiełuszki w Bojanowie, po pokonaniu na etapie gminnym PSP w Stanach, oraz PSP w Przyszowie przystąpiła 21 lutego do zawodów powiatowych odbywających się w Stalowej Woli. Naszą szkołę reprezentowali: Buczek Dawid, Bartman Tomasz, Kotwica Maksymilian, Michałczak Dawid, Szczęch Krystian, Wilk Łukasz, Wieczerzak Jakub z klasy III, Dziadura Jakub, Olszowy Krystian, Stolarz Dawid, Stolarz Michał z klasy II oraz Majchrzak Kacper z klasy VII. Chłopcy odnosząc 2 zwycięstwa i 1 porażkę zajęli w zawodach 2 miejsce i niestety nie awansowali do etapu rejonowego. Decydującym o zwycięstwie w całych zawodach okazał się drugi mecz, którzy nasi chłopcy jednak przegrali po wyrównanej końcówce z PSP nr 12 w Stalowej Woli. I to chłopcy ze Stalowej Woli awansowali do zawodów rejonowych.

Wyniki zawodów powiatowych:
PSP nr 1 w Bojanowie – PSP w Pysznicy 11:4
PSP nr 1 w Bojanowie – PSP nr 12 w Stalowej Woli 9:12
PSP nr 1 w Bojanowie – PSP w Zaleszanach 13:8

Tabela końcowa:
1. PSP nr 12 w Stalowej Woli
2. PSP nr 1 w Bojanowie
3. PSP w Zaleszanach
4. PSP w Pysznicy


Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.