,,Zimowa noc filmowa ”

        Wieczorem 26 stycznia 2018 roku o godzinie 20:00 rozpoczęliśmy długo wyczekiwaną noc filmową , która jednocześnie rozpoczęła ferie zimowe. Tegoroczne święto filmowe było poświęcone trylogii w reżyserii Gory’ego Rossa pt. ,,Igrzyska śmierci”.
Uczestnicy obejrzeli wszystkie cztery części. W roli głównej wystąpiła Jennifer Lowrence – która wcieliła się w postać nieustraszonej Katniss Everdeen. Jej towarzyszem na planie był Josh Hutcherson – który znakomicie zagrał Peeta Mellorka.
Wartka akcja, gra aktorska, efekty specjalne sprawiły, że nikomu z uczestników nocnego maratonu kinowego nie udało się ani na moment zasnąć.  Spotkanie kinomanów zakończyło się bladym świtem następnego dnia.
Nad całym wydarzeniem czuwali opiekunowie z naszej szkoły. Można by rzec, że ferie zimowe zostały znakomicie rozpoczęte.
Tego roczną noc filmową uczniowie z pewnością zapamiętają na długi czas.