Magia świąt

Dzielenie się opłatkiem, kolędowanie oraz strojenie choinki, to jedne z wielu tradycji bożonarodzeniowych, które wprowadzają nas w tzw. ,,magię świąt". 22 grudnia w Zespole Szkół w Bojanowie odbyła się akademia, która wprowadziła nas w świąteczny nastrój i przypomniała nam ten czarodziejski, niezwykły klimat. Kolędy oraz pastorałki odśpiewał chór z akompaniamentem instrumentów. Nad całością czuwała pani Renata Piróg. Gdy gromkie brawa ucichły, dyrektor szkoły - Pan Zbigniew Glica, złożył wszystkim życzenia bożonarodzeniowe oraz podzielił się opłatkiem z przewodniczącą szkoły. Po skończonej akademii, uczniowie rozeszli się na wigilie klasowe, podczas których łamaliśmy się opłatkiem, składaliśmy życzenia oraz śpiewaliśmy kolędy. Tak wspaniały dzień, na długo pozostanie w naszej pamięci. Życzymy wszystkim wesołych i zdrowych świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku!!!Joanna Burek
Szkolny Zespół Redakcyjny „Spineczka”