Zimowa wycieczka do Krakowa

        2 grudnia 2017 roku uczniowie klasy III, IV i V uczestniczyli w wycieczce szkolnej do Krakowa. Pierwszym punktem programu była wizyta w jednym z najpiękniejszych teatrów polskich - w Teatrze im. Juliusza Słowackiego na sztuce „Czarnoksiężnik z krainy Oz”. Przedstawienie okazało się przepięknym widowiskiem, w którym wykorzystane zostały zaskakujące efekty. Spektakl przeniósł widzów w niezwykłą podróż do niezwykłej krainy, gdzie pomysłowe stroje, prosta a zarazem bardzo wymowna scenografia, przyjemna oprawa muzyczna sprawiła, że młodzi widzowie byli oczarowani historią głównej bohaterki – Dorotki. Kolejnym punktem wyjazdu była kąpiel i zabawy w krakowskim Aquaparku. Zjeżdżalnie o łącznej długości ponad 800 metrów były największą atrakcją dla wszystkich wycieczkowiczów. Pomimo mroźnej pogody wyjazd był bardzo udany.