,,W karnawale, to są bale''

         Tegoroczny ,,Bajkowy bal karnawałowy’’ przygotowały i prowadziły panie animatorki z GOK w Bojanowie. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek. W salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, groźnych rycerzy, piratów, policjantów, Batmana, ... nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Tańce – przy rytmach wesołej muzyki, były przeplatane licznymi zabawami oraz konkursami. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom. Karnawałowe atrakcje takie jak; malowanie twarzy, zabawa z balonami, formowanie balonowych piesków, szabli, kwiatków... umożliwiły dzieciom spędzić czas w radosnej atmosferze oraz dostarczyły niezapomnianych wrażeń. Na zakończenie każde dziecko otrzymało upominek sponsorowany przez GOK. Wspomnienia z tego balu na długo pozostaną w naszej pamięci. Serdecznie dziękujemy Paniom Animatorkom Asi, Anecie i Paulinie za zaangażowanie w organizację balu oraz rodzicom za przygotowanie ciekawych kostiumów dla dzieci, a paniom z Rady Rodziców za pyszny poczęstunek.