Piknik Rodzinny

15 czerwca nasze przedszkolaczki z mamami, tatusiami i rodzeństwem bawili się na Pikniku Rodzinnym, najlepszej tego typu imprezie w okolicy. Celem imprezy było zachęcenie rodziców do wspólnej zabawy ze swoimi dziećmi, a także dostarczenie uczestnikom pikniku wielu okazji do radości, śmiechu i dobrego nastroju. Było sportowo bajecznie i wesoło. Pogoda w tym dniu wyjątkowo sprzyjała i słońca nam nie zabrakło. Nie zabrakło baniek mydlanych, baloników, czarowania i iluzji. Pani Jola, mama Dominika przygotowała różne fotościanki, które cieszyły się dużym zainteresowaniem. W czasie pikniku wszyscy mogli zasmakować smacznych domowych ciast, przepysznych owocowych sałatek i grillowanych kiełbasek. Poczęstunek przygotowały nasze nieocenione mamy. Na koniec dzieci mogły się wyskakać na wielkim dmuchańcu i popróbować swoich sił w rzucaniu do celu. Wszystkie atrakcje zapewnili nam animatorzy Palmonutki.

Rada Rodziców pozyskiwała sponsorów, którym serdecznie dziękujemy za finansowe wsparcie.

Wszystkim uczestnikom pikniku dziękujemy za cudowną zabawę!!!

Drogie Rodziny Dziękujemy za Waszą obecność.