Noc filmowa.

       Kolejny raz w naszej szkole odbyła się noc filmowa. W tym roku wszyscy chętni spotkali się 8 lutego o godzinie 19 , aby wspólnie spędzić czas na oglądaniu filmów. Sala kinowa urządzona została w świetlicy szkolnej, gdzie amatorzy kina  do 7 rano kolejnego dnia oddawali się swojej pasji. Spędziliśmy ten czas pod opieką naszych nauczycieli i nauczycielek : pani Renaty Piróg , pani Anny Szczęch , pana Tomasza Webera oraz pana Roberta Kobylarza. Bardzo miła atmosfera oraz świetnie dobrany repertuar filmowy sprawiły , że czas mijał bardzo szybko . Uczniowie oglądali filmy takie jak : ,,Morderstwo w Orient Expressie ‘’ ; „Incepcja’’ oraz 3 części „Matrixa’’ – każdy znalazł coś dla siebie . W przerwach między filmami można było słyszeć zaciekłe dyskusje na temat ulubionych scen w oglądanym filmie. To był prawdziwy maraton - prawie 12 godzin spędzonych na oglądaniu filmów– niektórzy potrzebowali chwili odpoczynku , inni przetrwali bez przerwy na drzemkę i wciąż byli pełni energii. Jak to zwykle bywa to co dobre, szybko się kończy . Noc upłynęła nie wiadomo kiedy. Takie wydarzenie to genialny sposób na spędzenie czasu z przyjaciółmi oraz idealne rozpoczęcie ferii zimowych. Wszyscy z niecierpliwością czekamy na kolejne noce filmowe.

Uczestniczka  nocy filmowej