Spotkanie z autorem bajek dla dzieci

W poniedziałek 16 września, w ramach realizacji projektu czytelniczego „Mały miś w świecie wielkiej literatury”, gościliśmy w przedszkolu panie z Gminnej Biblioteki Publicznej w Bojanowie- Panią dyrektor Danutę Kobylarz i Panią Aleksandrę, które odwiedziły nas wraz z Panem Romanem Pankiewiczem,autorem książek dla dzieci. Pisarz ten ma w swoim dorobku literackim m.in. bogato ilustrowane książeczki, opowiadające o poszczególnych zawodach. Ku miłemu zaskoczeniu przedszkolaków, Pan Roman sam czytał swoje książeczki, przebierając się co chwilę za prezentowane w bajkach postaci- raz za policjanta, innym razem za strażaka czy listonosza. Na koniec autor zaznaczył, że wszystkie, przeczytane przez niego w przedszkolu, książeczki są do wypożyczenia w Gminnej Bibliotece Publicznej w Bojanowie.