Certyfikat: , ,BAW SIĘ I UCZ! ŚWIETLICA SZKOLNA PRZYJAZNA UCZNIOWI”

Miło nam poinformować, że dnia 12 marca 2019 r. nasza świetlica szkolna zakończyła udział w ogólnopolskim konkursie, dzięki czemu otrzymała tytuł: „ Baw się i ucz! Świetlica szkolna przyjazna uczniowi”. Celem konkursu było zaprezentowanie świetlicy szkolnej jako miejsca do nauki, ale również i zabawy. W ramach konkursu wychowankowie pod opieką nauczycieli realizowali przeróżne zadania, tj. przygotowanie mapy wakacyjnych podróży; udział w  konkursie plastycznym i fotograficznym pt: ”Jesienny spacer”; udział w  konkursie recytatorskim pt: ”Zoo Jana Brzechwy”; zorganizowanie Tygodnia Pana Kleksa; przeprowadzenie i udział w  debacie uczniowskiej na temat: ”Zdrowie na talerzu”; zorganizowanie wspólnego czytania; zorganizowanie spektaklu teatralnego na podstawie wybranej bajki; przeprowadzenie pogadanek  nt. bezpiecznego korzystania z internetu itp.

W ostatnim czasie otrzymaliśmy od organizatora konkursu dyplom, który z radością prezentujemy. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z realizacji zadań konkursowych oraz z działalności świetlicy w roku szkolnym 2018/2019, które znajdują się w naszej szkolnej galerii.

Cieszymy się, że wszystkie zaplanowane działania spotkały się z dużym zainteresowaniem dzieci, które miały możliwość rozwijać swoje talenty i pasje.