Nagroda dla SP Nr 1 w Bojanowie

28.03.2019 r. w Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli odbyła się uroczystość z okazji Powiatowego Dnia Animatora Kultury i Sportu za 2018 rok. Podczas tej gali władze Powiatu Stalowowolskiego uhonorowali tych, którzy osiągnęli sukcesy na niwie kultury i w sporcie, dzięki swojej pasji, pracy i działalności przyczynili się do rozwoju oraz popularyzacji tych dwóch dziedzin, nie tylko na terenie powiatu, ale również w całym kraju i poza jego granicami.

Przyznane zostały także nagrody dla szkół za zdobycie miejsc od I do III w powiatowym współzawodnictwie sportowym w ramach Igrzysk Dzieci, Młodzieży Szkolnej i Licealiady w roku szkolnym 2017/2018.

Bardzo nam miło zakomunikować, że w kategorii finaliści Igrzysk Młodzieży Szkolnej (klasy VII, VIII i gimnazjalne) nasza Szkoła w Bojanowie zajęła III miejsce.

 

Finaliści Igrzysk Młodzieży Szkolnej:

I miejsce Gimnazjum Nr 4 w Stalowej Woli
II miejsce Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 12 im. Jana Pawła II w Stalowej Woli
III miejsce Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Księdza Jerzego Popiełuszki w Bojanowie.