Najpiękniejszy stroik bożonarodzeniowy

Konkursu na „ Najpiękniejszy stroik bożonarodzeniowy”

Nasze przedszkolaki od początku grudnia przygotowywały swoje prace na konkurs świąteczny. Z pomocą rodziców wykonały piękne bombki, karki i stroiki bożonarodzeniowe, które pięknie się eksponowały na wystawce w naszym przedszkolu. Dnia 21 grudnia 2012r. nastąpiło oficjalne rozstrzygnięcie konkursu. Na finał konkursu przybyli także zaproszeni rodzice. Wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce: Oliwia Kłak z grupy „ Żabki”

II miejsce: Zuzanna Maślach z grupy „Pszczółki”

III miejsce: Patryk Kobylarz z grupy „Biedronki”.

Zwycięscy konkursu otrzymali nagrody książkowe i dyplomy.

W tym dniu przeprowadzony został także konkurs kolęd, do którego przygotowywały dzieci nauczycielki w poszczególnych grupach. Do konkursu kolęd przystąpiło 12 dzieci. Jury było zachwycone śpiewem wszystkich małych artystów. Dlatego też wszyscy uczestnicy zostali wyróżnieni, nagrodzeni dyplomami i słodyczami.

 

***